TZC ONLINE

Welcome in our site.


#1 2011-12-27 17:33:02

Watery

Tzc

Zarejestrowany: 2011-09-03
Posty: 39
Punktów :   

Historia Klanu

Nasz klan narodził się na THAWie dość nie dawno bo w Siepniu 2010 . Założyłem go razem z bakerem. Z początku było nas nie wielu z tego co pamiętam to ja,baker,bullet i inut, potem coraz więcej osób interesowało się nami i z czasem przywiało do nas nawet graczy z innych krajów takich jak Gamer, Rocket,  który wg. mnie okazał sie błędem ale to osobista opinia. Mieliśmy drużynę równą OaSą nie z taką historią ale napewno skillem nie było się czego wstydzić a tag przyciagał ,,zajebistością'' haha skromnie ^^ Ja odchodziłem z klanu nie raz były to zwykłe błędy i szkoda bo wiele przez to straciłem. Baker, który nigdy nie wątpił w Tzc był tu cały czas i dlatego należy mu się szacunek i tytuł prawdziwego lidera Tzc. Zakładalismy też strony kiedys tzc-clan.boo.pl z tego co pamiętam adres, ale z racji tego że nie wypaliło założyłem to skromne forum i myśle że wspólnymi siłami możemy je ładnie zareklamować. Podczas gdy klan się rozpadł powędrowałem do nnc i później do OaS ale nie było to warte zachodu, Tzc zostało ponownie odnowione przez bakera i borna no i water wrócił również ^^ Teraz mam nadzieje że uda nam sie ciagnąc ,,legende'' dalej . Nie tylko w thawie, w thugu2 i w thugu., ale również możemy spróbowac swoich sil w nowym Tony Hawku zapowiadanym na 2012 rok z tego co wiem na PC! . Tyle słów odemnie. ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kotly.pun.pl www.sjmanager.pun.pl www.asking-alexandria.pun.pl www.ksm.pun.pl www.warzywaiowoce.pun.pl